18 kwietnia, 2014

Dount do prostego i szybkiego koczka

Cześć Kochani :)

Zabiegana jestem prze strasznie, ale cieszę się już długim weekendem który dla mnie zapowiada się spokojnie a to cieszy mnie najbardziej. Wieczorem być może uda mi się wykaraskać chwile aby użyć mojego nowego internetu hehe i kto wie może powstanie nowy post..
Nasz Damon rośnie każdego dnia, mądrzeje i od czasu do czasu bywa też grzeczniejszy. Najbardziej pocieszny jest kiedy śpi :) Uwielbiam wtedy jego słodycz :) Jest strasznie przyjacielski a na spacerach zaczepia wszystkich przechodniów, dzieci na placu zabaw i starsze Panie z zakupami.. W prezencie Wielkanocnym prawdopodobnie dostanie piłkę do nogi bo inaczej chłopcy z boiska będą pozbawieni swojej..
A tym czasem dziś o douncie do włosów. Dla mnie to prosty sposób na fajną ogarniętą fryzurkę.
To małe stworzenie wygląda tak,

występuje w dwóch rozmiarach: mały do krótszych włosów i duży do długich włosów. 
Sposób użycia: zbieramy włosy w kucyk i sklecamy gumką do włosów tak żeby mocno trzymała. Naszego kucyka wkładamy w środek dounta i dzielimy go na dwie części. Po kolei pasma układamy na pączku zawijając pod spód końcówki kosmyków. I tak oto powstaje ładny koczek. Możemy też pomóc sobie grzebieniem i lakierem aby był równy i gładki. A przy okazji możemy wykorzystać ten pomysł już w przyszłą niedziele do sukienki będzie się świetnie prezentował. :) 


Kochani! Gdybym się nie pojawiła chcę złożyć Wam świąteczne życzenia już dzisiaj,
aby wasze wszystkie ciche pragnienia, marzenia, plany się ziściły, 
aby nie brakowało czasu dla siebie, swoich bliskich, rodziny,
abyście mogli każdego dnia rozwijać siebie,
dni pełnych satysfakcji i zadowolenia, 
ale przede wszystkim uśmiechu i wielu radości z codzienności, 
każdego poranka, smacznej kawy, spóźnionego autobusu, pięknej pogody, promieni słońca...

Takie życzenia nie mają tak naprawdę okazji bo każdego dnia życzyłabym Wam tego po raz kolejny i kolejny. Tak więc.. słodkiego miłego życia ! :) 

Kasiek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz